Fashion show u čtvrťáků v Aj

Napsal Martin Mičola. Posted in Práce žáků

Toto je módní přehlídka v učebně angličtiny. Měli jsme suprové převleky. Všichni jsme se hodně nasmáli. Vypadá to jako velká hra, ale to se velice mýlíte. Popisovali jsme modely v angličtině zpaměti a to nám dalo dost práce. Naučili jsme se spoustu nových slovíček. Byla to zajímavá a zábavná hodina.

Žáci 4.A a 4.B

phoca thumb l 20160504 113728

Půl roku s roboty LEGO

Napsal Martin Mičola. Posted in Práce žáků

Na jaře loňského roku získala naše škola grant Škoda Auto a.s., kterým podporuje technické vzdělávání ve školách v okolí míst, kde firma působí. Naše škola se této soutěže zúčastnila s projektem využití robotů ve vzdělávání. Z grantu jsme pořídili pět stavebnic LEGO Mindstorms EV3 ve školní verzi a také tři notebooky.

Hlavním cílem projektu bylo založení technického kroužku. Do kroužku od září chodí 16 dětí. Podle předpokladu se přihlásili většinou chlapci, ale máme také tři velmi šikovná děvčata. Také si k nám našel cestu jeden student trutnovského gymnázia, který kroužek našel na webových stránkách naší školy.

20160203 144921

Ahoj podzime

Napsal Martin Mičola. Posted in Práce žáků

Léto pryč, zima na krku, ještě že barevné stromy nám dokáží zvednout náladu. Použili jsme různé přírodniny a vyrobili si klobouky pro radost, a abychom si zkrátili čas při čekání na sníh.

Výrobci klobouků z 3.B